Rezultati 9. kola

ŠNK Dunav Sotin 5 : 1 HNK Lipovača

U Sotinu smo dobili jesenskog prvaka 3. ŽNL. Uvjerljivom pobjedom Dunav se zadržao na prvom mjestu i osigurao početak nove polusezone sa vrha tablice. Najraspoloženiji igrač u redovima Dunava je bio Matej Nađ, koji je s nova 3 pogotka došao do brojke od 8 ovosezonskih golova ( u samo 4 utakmice?!), njega su popratili još i najbolji strijelac lige Vladimir Hirjovati i na kraju utakmice Andrija Molnar. Za goste počasni pogotak je zabio Antun Sarađen.

NK Mladost Svinjarevci 0 : 2 NK Mohovo

U Svinjarevcima su gosti došli do potpunog plijena, te sa rezultatom od 0:2 pobjegli na +5 od posljednjeg mjesta lige. Za goste su strijelci bili Borko Dobrić u 37. minuti, te Miloš Jovanović u 51. minuti iz kaznenog udarca.

NK Rusin Mikluševci 3 : 2 NK Tompojevci

U Mikluševcima se odigrao derbi kola koji je ujedno bio borba za drugo mjesto. Zanimljiva utakmica prepuna pogodaka i preokreta. Gosti su poveli 41. minuti preko Alena Čupića, da bi domaćin odmah 2 minute nakon izjednačio pogotkom Zlatka Živodera. Do vodstva domaćin dolazi u 48. minuti, a strijelac je bio Davor Kujundžija, u 62. minuti Rusin dolazi do vodstva od 3:1 autogolom Brune Kalca. Gosti su do kraja susreta uspjeli samo smanjiti rezultat u 68. minuti, a iz kaznenog udarca precizan je bio Dalibor Lajko.